top of page

אז מה הסיפור שלי בכלל? איך הגעתי לכאן?

איטס אול אבאוט מערכות יחסים

אחרי 8 שנים בתפקידים אינטנסיביים במשרד ראה"מ, הבנתי שאני רוצה לעשות שינוי. סיפור קלאסי של אמא (לא כל אמא, כמובן) שמבינה שלאסוף את הילדים פעם או פעמיים בשבוע זה לא מה שהיא תכננה, לצד נדנוד פנימי מעצבן כזה שיש בעולם הזה משהו שאני איהנה יותר לעשות, ושאהיה בו ממש טובה.

זה לקח לי מלאאאאאא זמן. כמה זה מלא? 6 שנים כמעט (אימוג'י של קופיף עם ידיים על הפנים), אבל זה כנראה הזמן שנדרש לי כדי לאזור מספיק אומץ ולהרגיש שאני כבר לא יכולה לבחור אחרת.

התחלתי ללמוד אימון אישי במכון אדלר תוך שאני מסתירה את זה מרוב האנשים שמקיפים אותי, כי מה לי ולאימון?? אני הרי הכי פסיכולוגיה-קלינית-מבוגר-בהצטיינות-בעיקרון - הייתי מדריכת פסיכומטרי, נבחרתי 3 פעמים כקצינה מצטיינת בצבא, סיימתי תואר ראשון ושני בהצטיינות (תראו איך דחפתי כלמיני הצלחות שלי במשפט אחד כדי להרשים אתכם :)).

בתקופה הזו הרגשתי על בשרי עד כמה תהליך אימוני עוזר לקבל החלטות, לראות בצורה ברורה מי אני רוצה להיות ולאן אני רוצה להגיע ולפעול אחרת. לשנות אוטומטים, להכניס הרגלים חדשים ולהיפטר מהרגלים ישנים. התאהבתי. 

הבנתי שאני רוצה ללמוד עוד, אז רכשתי כל ספר שהיה נראה לי שיכול ללמד אותי טוב יותר איך המוח שלי עובד ואיך אני יכולה להשפיע עליו. כשסיימתי לקרוא את כולם עברתי לחפש ספרי פסיכולוגיה ופסיכולוגיה חיובית מסוגים שונים, וכמובן שבכל הליכה, נסיעה ברכב או רכיבה על אופניים בפארק גם האזנתי לפודקאסטים באותם נושאים. התמכרתי.

אני מאוד מאוד אוהבת ללמוד לבד, אבל הגיע איזה שלב בו הבנתי שאני רוצה להשתייך לבית מקצועי שארגיש מחוברת אליו. שיהיה עבורי מקור בלתי נדלה של ידע לצד תמיכה מקצועית ורגשית. ככה הגעתי לבית אמא מאמנת, וללימודי הכשרת המאמנות של אפרת לקט ורוית חורי. אצלן למדתי את רזי האימון האישי והאימון ההורי בצורה המקצועית ביותר שאפשר. הבנתי שמצאתי את מקומי.

בהמשך למדתי גם אימון זוגות אצל רוית חורי בגישת "פשוט.אחרת". זאת, לצד (כמו שאתם אולי כבר יכולים לתאר לעצמכם) קריאת כל ספרי הזוגיות בהם נתקלתי. לימודי הזוגיות נתנו לי משקפיים חדשים להתבונן דרכם על ההורים שנכנסו אליי לקליניקה לאימון הורי, ופתאום הכלים מעולם האימון הזוגי החלו להיכנס גם לתהליכי האימון ההורי, ולהיפך. היום אני יכולה להעיד עד כמה רב הדימיון בין כלי האימון הזוגי וההורי, כי בסוף - איטס אול אבאווט מערכות יחסים.

אז מה אני עושה כל היום בעצם?

אמא אני ברדיו! בעלת פינת הורות ברדיו 102 בתכנית של לירון ויצמן ונלי תגר

מעבירה הרצאות וסדנאות בארגונים להתפתחות אישית המבוססות על מדע חקר המוח

מעבירה סופ"שים של "פצצת אהבה" לאמהות וילדים

מנחת מעגלי נשים בשיח פתוח על כלל מרחבי החיים - נשים360

מלווה קבוצות נשים בחל"ד

חונכת בהכשרת המאמנות של אפרת לקט (אמא מאמנת)

מאמנת הורים שרוצים לייצר מערכת יחסים מיטיבה עם ילדיהם

מאמנת א.נשים שרוצים ורוצות לייצר שינוי בחיים

היום אני מביאה את כל הידע והניסיון שצברתי לתוך תהליכי האימון שאני מלווה בקליניקה. 

תהליכי האימון ההורי בפרט נשענים במידה רבה על הגישה המונטסורית, ותוך שילוב עקרונות מהתאוריה האדלריאנית.

זו אני. רוצים להכיר אותי טוב יותר? מוזמנים גם לחשבון האינסטוש שלי.

אני לא מצטיינת ברשתות החברתיות אבל אני מבטיחה להשתפר.

BW3A6658_edited.jpg
WhatsApp Image 2023-03-11 at 10_edited.j
bottom of page